Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LG ELECTRONICS - bezprzewodowe kino domowe (31.03.2004)

Nowy DA-SW6100 firmy LG Electronics to bezprzewodowy zestaw kina domowego składający się z odtwarzacza DVD oraz kompletu kolumn. Dwa głośniki przednie i dwa surround - każdy o mocy 50W - osadzone są na smukłych aluminiowych filarach. Zestaw posiada głośnik też centralny (50W) i subwoofer (80W).

Charakterystyczną cechą tylnych głośników jest brak połączeń kablowych z odtwarzaczem DVD. Transmisja bezprzewodowa odbywa się przy nośnej częstotliwości 2,4 GHz, gwarantując bardzo niski poziom zakłóceń. Zasięg tylnych głośników wynosi około 10 metrów.

Wyposażenie obejmuje też dekodery systemów Dolby Digital, DTS oraz Dolby Pro Logic II. Zestaw umożliwia również odtwarzanie muzyki w formacie MP3 oraz oglądanie cyfrowych zdjęć w formacie JPEG na ekranie telewizora. Sugerowana cena detaliczna producenta to 4.499 zł.

[zdjęcie zestawu DA-SW6100 - 27 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl