Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - nowe odtwarzacze przenośne (12.03.2004)

W najbliższym czasie do sprzedaży mają trafić nowe odtwarzacze MP3 firmy iRiver. Model iHP-140 ma dysk twardy firmy Toshiba o pojemności 40GB. Odtwarza pliki MP3/WMA/ASF/OGG Vorbis, ale może służyć do przenoszenia dowolnych plików komputerowych. Ma też wbudowane radio FM oraz dyktafon, możliwość podłączenia zewnętrznego mikrofonu, wejścia/wyjścia liniowe analogowe i optyczne. Na bateriach może pracować do 16 godzin, a jego wzmacniacz ma moc 20 mW. Urządzenia ma dwa lata gwarancji i kosztuje 2.799 zł.

Modele iMP-700 oraz SlimX iMP-450 odtwarzają materiał na płytach CD. Sportowy model iMP700 zamknięty w solidnej obudowie ma wbudowane radio FM i odtwarza pliki MP3/WMA/ASF z płyt CD-R i CD-RW. Układ Antishock pozwala odtwarzać do 960 sekund muzyki w formacie MP3. Odtwarzacz ma 2 lata gwarancji a jego cena detaliczna to 639zł.

Bardziej tradycyjny wzorniczo SlimX iMP-450 odtwarza takie same formaty plików i płyt, też ma radio FM. Chromowana obudowa ma grubość zaledwie 13,6 mm. Antishock pozwala odtworzyć 480 sekund nagrania dla MP3. Cena detaliczna wynosi 799zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl