Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS dwa nowe odtwarzacze MP3 z twardym dyskiem (17.02.2004)

Model hdd60 (cena 1.199 zł) jest urządzeniem silnie zminiaturyzowanym, mniejszym od karty kredytowej, cieńszym od pudełka zapałek. Chociaż zasadniczo przeznaczony do słuchania muzyki, może też służyć jako zewnętrzny twardy dysk do przechowywania danych. Twardy dysk w hdd60 ma pojemność 1,5GB. Urządzenie ma ultralekką obudowę z wytrzymałego i odpornego na zarysowanie stopu magnezu. Masa równa tylko 95 gramów czyni to urządzenie idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących słuchać muzyki w ruchu. Do komunikacji z komputerem wykorzystane jest złącze USB 1.1. Duży wyświetlacz LCD, podświetlany w razie potrzeby, pokryty jest utwardzanym szkłem. Ponadto na bokach urządzenia można przykleić specjalne nalepki w kolorach niebieskim, pomarańczowym i żółtym, co pozwala na personalizację Hdd060 zgodnie z gustem właściciela.

Model hdd120 (cena 2.200 zł) dysponuje znacznie pojemniejszym twardym dyskiem, który mieści 20GB. Do komunikacji z komputerem wykorzystuje szybsze łącze USB 2.0. Hdd120 służyć może również do nagrywania dźwięków, które dzięki sprzętowej kompresji zapisuje się w formacie MP3. Dostępne są dwa wejścia analogowe - mikrofonowe i liniowe oraz optyczne. Wyświetlacz posiada białe podświetlenie, umożliwiające komfortową obsługę także w ciemnych miejscach. Przykrywa go szybka z hartowanego szkła odpornego na zadrapania, a obudowa wykonana jest ze stopu magnezu. Masa urządzenia wynosi 167g. Hdd120 zapewnia długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym. Jedno pełne ładowanie akumulatorów Li-Ion wystarcza na maksymalnie 10 godzin pracy. Philips hdd120 może także pełnić rolę miniaturowego, przenośnego twardego dysku.

[zdjęcie odtwarzacza Philips hdd60 - 84 kB]
[zdjęcie odtwarzacza Philips hdd120 - 35 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl