Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

STAX - zestaw SRS 3010 i nowe akcesoria (13.01.2004)

Japoński producent elektrostatycznych systemów słuchawkowych poszerzył swoją ofertę o kilka nowości.

Pierwsza to zestaw o symbolu SRS 3010 składający się ze wzmacniacza-energizera SRM 310 i słuchawek SR 202, w których zastosowano membrany z nowego cieńszego materiału. Wzmacniacz słuchawkowy SRM 310 umożliwia podłączenie dwu par słuchawek pracujących w standardzie PRO o napięciu polaryzacji elektrod 580V. Wyposażony jest w zdublowane wejście RCA (przelotkę) co ułatwia konfigurację z pozostałymi elementami toru audio. Wzmacniacz został tak zaprojektowany aby mógł służyć jako stojak do słuchawek po zakończonym odsłuchu. Urządzenie ma pasmo przenoszenia 4Hz-70 kHz i zniekształcenia DHT < 0,02%. Jego wymiary są następujące: 85 x 275 x 130 mm. Masa wynosi 1,7 kg, a pobór mocy z sieci wynosi 10W. Cena zestawu 4250 złotych.

Kolejna nowość to stojak do słuchawek o symbolu HPS2. Wykonuje się go ze szlachetnego drewna pochodzącego z lasów wyspy Hokkaido. Cena 400 złotych.

Stax proponuje również dwa nowe przedłużacze do połączenia słuchawek ze wzmacniaczem. Model SRE 750 o długości 5 metrów w cenie 710 złotych, oraz SRE 725 o długości 2,5 m w cenie 400 złotych. Przedłużacze wykonane są z przewodu miedzianego PC-OOC stosowanego w referencyjnym modelu słuchawek SR 007 Omega.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl