Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CD-R, DVD-R - kolejne prognozy produkcji na najbliższe lata (17.10.2003)

Kilka tygodni temu publikowaliśmy prognozy produkcji płyt CD-R i DVD-R opracowane przez firmę konsultingową Understandings and Solutions, a także stowarzyszenie IRMA (International Recording Media Association). Teraz swoje przewidywania w tej materii podała firma Ritek, jeden z potentatów w tej branży. Oczekiwania Ritek'a są znacznie bardziej optymistyczne od prognoz, które cytowaliśmy wcześniej. Ritek oczekuje, że w przyszłym roku produkcja nagrywalnych CD wyniesie 11 do 12 miliardów płyt, a produkcja nagrywalnych DVD 1,5 miliarda. W kolejnych latach spodziewany jest wzrost produkcji płyt CD aż do roku 2007 lub 2008, kiedy nastąpi nasycenie. Z kolei produkcja nagrywalnych DVD ma osiągnąć pułap 4,2 do 4,5 miliarda w roku 2005.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl