Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

RONIN - niedrogi odtwarzacz DVD P808 (17.12.2003)

Od 30 grudnia w sprzedaży ma się pojawić najnowszy odtwarzacz DVD firmy Ronin Media Works. Nowy Ronin P808 jest następcą Ronina P807 i co ważne, będzie tańszy od swego poprzednika. Cena detaliczna modelu P808 to 299 zł. Dystrybuję prowadzi firma AB S.A.

Ronin P808 to odtwarzacz DVD typu Slim (wymiary: 430 x 58 x 280 mm; masa: 3,2 kg). Obsługuje następujące formaty płyt/plików: DVD, CD-A, CD-R, CD-RW, VCD, DVD-R, DVD-RW, MPEG-2, MPEG-1, MP3, JPG. Ma on wyjścia SCART CVBS, Composite Video, koncentryczne cyfrowe, wyjście stereo (Dolby Digital down-mix). P808 ma wbudowany dekoder Dolby Digital z sześcioma analogowymi wyjściami. Sygnał Dolby Digital lub DTS jest dostępny przez koncentryczne wyjście cyfrowe. Zastosowano 24-bitowe, 192kHz, 2-kanałowe konwertery cyfrowo-analogowe. Możliwe jest odtwarzanie w systemach PAL i NTSC (z opcjonalną funkcją multiregion).

[zdjęcie odtwarzacza DVD Ronin P808 - 28 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl