Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Castle - seria Inversion (15.06.1999)

Brytyjska firma Castle ma w swojej ofercie nową serię kolumn pod nazwą Inversion. Składa się na nią pięć modeli - trzy konwencjonalne zestawy, subwoofer i głośnik centralny. Charakterystyczną cechą zestawów jest kształt obudowy, która rozszerza się ku górze.

Inversion 15 to dwudrożna kolumna bass-reflex przeznaczona do ustawienia na podstawkach. Jej 15-centymetrowy głośnik ma odlewany kosz i membranę z włókna węglowego. Wysokie tony odtwarza 19-milimetrowa tekstylna kopułka. Do kolumn można też dokupić dopasowane wzorniczo okleinowane podstawki.

Inversion 50 to już zestawy podłogowe, z portem bass-reflex skierowanym ku podłodze. Wysokie tony w tej dwudrożnej konstrukcji odtwarza 28-milimetrowa kopułka z tekstylną membraną. 17-centymetrowy głośnik niskośredniotonowy ma membranę z włókna węglowego.

Inversion 100 to także dwudrożna konstrukcja podłogowa z 28-milimetrowym głośnikiem wysokotnowym. W tym przypadku zastosowano jednak dwa głośniki niskośredniotonowe, które pracują w obudowie 'quater wave' charakterystycznej dla wielu wcześniejszych kolumn Castle.

Serię uzupełniają dwa modele dedykowane do kina domowego: centralny głośnik Inversion 45C i aktywny subwoofer (170-watowy wzmacniacz) Inversion 80S z 30-centymetrowym głośnikiem.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl