Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EXONION - przenośny odtwarzacz obsługujący pliki Ogg Vorbis (17.11.2003)

Na naszym rynku jeszcze w tym miesiącu dostępny będzie przenośny odtwarzacz Exonion HVC-400E. Jego dystrybucję prowadzi firma MIP.

Najistotniejszym wyróżnikiem tego urządzenia jest możliwość odtwarzania plików formatu OGG (Ogg Vorbis). OGG powstał w oparciu o woluntarystyczny wkład autorów, jest dostępny bez opłat licencyjnych i zapewnia wyższą jakość niż MP3 o takiej samej przepływności. Oprócz tego HVC-400E obsługuje też MP3, WMA, ASF oraz zwykłe płyty audio CD. Inne główne funkcje to możliwość aktualizacji firmware (do pobrania z witryny www.exonion.pl), rozpoznawanie i wyświetlanie informacji w formacie ID3 tag (tytuł i wykonawca), obsługa plików VBR, funkcja Anti-Shock (buforowanie do 960 sekund dla plików WMA oraz OGG Vorbis / do 192 sekund dla Audio CD). HVC-400E ma grubość 16,9 mm. Lista akcesoriów obejmuje pilota z wyświetlaczem, słuchawki douszne, zasilacz/ładowarkę, dwa płaskie akumulatorki, dodatkowy zewnętrzny pojemnik na baterie, CD z oprogramowaniem. Zalecana cena detaliczna wynosi 599 złotych.

[zdjęcie odtwarzacza Exonion HVC-400E - 31 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl