Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MONITOR AUDIO - kolumny Radius (31.10.2003)

Nowa seria kolumn brytyjskiej firmy Monitor Audio nosi nazwę Radius i składa się z następujących modeli: Radius 90, Radius 180 (może pracować jako głośnik centralny), subwoofer Radius 360.

Radius 90 wykorzystuje w głośniku niskotonowym membranę Metal Matrix Polymer (MMP2) oraz kopułkę C-CAM (Ceramic Coated Aluminum Magnesium) w głośniku wysokotonowym. Pasmo przenoszenia tego zestawu jest ograniczone od dołu do 75Hz (-3dB). Radius 180 wykorzystuje te same technologie w swoich głośnikach i może być ustawiony zarówno pionowo jak też poziomo. Obydwa wspomniane modele mają kilka cech wspólnych. Są wyposażone w uchwyty do montażu na ścianie, ich głośniki są ekranowane magnetycznie.
Radius 360 to aktywny subwoofer wyposażony we wzmacniacz o mocy 100W. Skrzynka jest wykonana z 19-milimetrowego MDF. Głośnik o średnicy 8 cali skierowany jest do podłogi i pracuje w obudowie zamkniętej. Jego membrna wykonana została z powlekanego papieru. Radius 360 ma możliwość regulacji częstotliwości podziału w zakresie 40-180Hz, możliwość odwrócenia fazy, a także przełącznik trybu pracy (film lub muzyka). Subwoofer ma wejścia Cinch, wejścia LFE oraz wejścia dla sygnału o poziomie głośnikowych oraz wyjścia sygnału o poziomie głośnikowym.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl