Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MAGAZYN HI-FI - powrót na rynek (22.10.2003)

Po dłuższej przerwie wraca na rynek Magazyn Hi-Fi. Do roku 2001, zanim ograniczyliśmy się do redagowania witryny www.hifi.pl, mieliśmy przyjemność prowadzić to pismo jako wydawca. Wznowienie publikacji MHF odbywa się dzięki inicjatywie nowego wydawcy, firmy "Hi-Fi i Muzyka". Mimo zmiany właściciela tytułu, reaktywowany Magazyn ma kontynuować swe dotychczasowe tradycje zarówno pod względem profilu tematycznego jak i sposobu ujęcia tematu. Duża część materiału jest przygotowywana przez członków starego zespołu redakcyjnego. MHF będzie teraz publikowany jako kwartalnik, w znacznie udoskonalonej formie poligraficznej. Pierwszy numer po wznowieniu (czyli numer 45) powienien dotrzeć do punktów sprzedaży jeszcze do końca bieżącego tygodnia.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl