Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowe modele wykorzystujące wzmacniacze cyfrowe S-Master i S-Master Pro (1.10.2003)

Sony planuje szerzej wykorzystać wzmacniacze cyfrowe (w firmowej nomenklaturze S-Master i S-Master Pro). W porównaniu z konstrukcjami tradycyjnymi charakteryzują się one większą sprawnością i mniejszymi wymiarami. Wymienione poniżej urządzenia wykorzystują technologię wzmacniaczy cyfrowych.

Dostępny już na rynku mikro zestaw CMT-CPX1 (1.199 zł) ma wzmacniacz S-Master o mocy 2 x 70 W. Zawiera on dwudrożne kolumny wyposażone w głośnik niskotonowy z membraną z włókna szklanego. Umożliwia odtwarzanie kaset magnetofonowych oraz płyt CD i CD-R/RW.

Jeszcze w październiku na rynku mają się pojawić amplitunery STR-DB2000 (3.999 zł), STR-DA3000ES (6.999 zł), STR-DA5000ES (7.999 zł) wykorzystujące rozwiązanie S-Master Pro. STR-DB2000 jest wyposażony w 6-cio kanałowy wzmacniacz o mocy 120 W. Model STR-DA3000ES wytwarza po 150 W mocy w sześciu kanałach. Z kolei STR-DA5000ES ma moc 170 W osiąganą niezależnie w każdym z siedmiu kanałów.

[zdjęcie Sony CMT-CPX1 - 64 kB]
[zdjęcie Sony STR-DA5000ES - 62 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl