Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MESSE BERLIN - kolejna edycja Funkausstellung (31.07.2003)

Na przełomie sierpnia i września odbędzie się kolejna edycja Internationale Funkausstellung (IFA) w Berlinie. Wystawa jest organizowana co dwa lata. W tym roku rozpoczyna się ona 29 sierpnia, a kończy 3 września. W 2001 roku w IFA wzięło udział 948 wystawców i podobne liczba będzie obecna tym razem. Na IFA jak zwykle prezentowana będzie bardzo szeroka gama sprzętu elektroniki konsumpcyjnej, w tym również sprzęt hi-fi.

Wystawę będzie można odwiedzać w godzinach od 10 do 18, a pierwszego dnia godziny otwarcia będą wydłużone do 22.30 (tak zwana IFA Night). Cena zwykłego całodziennego biletu wynosi 12,50 euro. Dla grup, uczniów, studentów, a także w przypadku biletów na godziny popołudniowe możliwe są zniżki.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl