Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MADRIGAL - reorganizcja firmy (15.07.2003)

Firma Madrigal, skupiająca kilka znanych amerykańskich marek - Mark Levinson, Revel, Audio Access, a do niedawna także Proceed - zostanie poddana głębokiej reorganizacji. Decyzję taką podjęła firma matka Madrigla, czyli Harman International.

Do końca sierpnia zamknięta zostanie fabryka Madrigala w Middletown. Sam Madrigal jako taki też zostanie zlikwidowany, a jego misjsce zajmie Harman Specialty Group. Zarówno produkcja jak i kierownictwo Harman Specialty Group będą przeniesione do odległego o około 200 km od Middletown miasta Bedford, do obiektów firmy Lexicon. Fabryka Lexicona została ostatnio rozbudowana aby przygotować się na rozszerzenie działalności. Produkty pod marką Audio Access będą z kolei przeniesione do jednego z oddziałów JBL. Wszystkie trzy marki mają jednak pozostać na rynku. Trwają pdobno prace nad przygotowaniem nowych produktów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl