Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - nowa wersja wzmacniacza słuchawkowego X-Cans (9.06.2003)

Na rynku pojawia się X-CansV3. Jest to nowa generacja wzmacniacza słuchawkowego, produktu obecnego w ofercie Musical Fidelity od ośmiu lat. Układ elektroniczny w nowym X-Cans przypomina ten zastosowany w odtwarzaczu SACD Tri-Vista, a główna różnica polega na zastosowaniu lampy ECC88 zamiast 5703. Musical Fidelity jak zwykle podkreśla wyśrubowane parametry techniczne, a więc pasmo przenoszenia rozciągnięte do 100kHz, zniekształcenia w paśmie akustycznym na poziomie 0,008%, separacja kanałów na poziomie 76dB. Do regulacji głośności służy potencjometr Alpsa. Chociaż w komunikacie prasowym nie ma dokładnych danych technicznych na ten temat, producent podkreśla też, że jego wzmacniacz poradzi sobie z wysterowaniem dowolnych słuchawek, niezależnie od ich efektywności i impedancji. Zalecana cena detaliczna na rynku brytyjskim wynosi 249 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl