Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINN - uniwersalny odtwarzacz UNIDISK 1.1 (22.05.2003)

Linn wprowadził do swojej oferty uniwersalny odtwarzacz UNIDISK 1.1, pierwszy taki produkt w historii tej firmy. Automatycznie rozpoznaje on i czyta płyty CD, SACD, DVD-Audio, DVD-Video, VCD oraz SVCD. Radzi sobie też z plikami MP3 oraz MPEG zapisanymi na płytach CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+RW.

UNIDISK 1.1 dysponuje wyjściami video Progressive Scan, z przeplotem, Component oraz DVI (z kodowaniem HDCP). Analogowe wyjścia audio są zarówno w postaci cinch jak również w wersji zbalansowanej XLR. Cyfrowe wyjścia audio są zarówno w wersji optycznej (TOSLINK) jak i elektrycznej (BNC). Gniazdo RS232 służy do komunikacji z elementami systemu wielopokojowego Knekt.

UNIDISK wykorzystuje napęd Silver Disk Engine, produkowany przez Linn'a. Napęd ten jest też oferowany innym producentom w dwóch wersjach (zwykłej i high-end). UNIDISK 1.1 jest dostępny w kolorach czarnym i srebrnym. Wymiary są następujące (WSG): 80mm x 381mm x 368mm. Na rynku amerykańskim cena urządzenia wynosi 11.000 dolarów.

[zdjęcie Linn Unidisk 1.1 - 35 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl