Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

UNIVERSAL MUSIC GROUP - jeszcze nie na sprzedaż (5.05.2003)

Wcześniejsze doniesienia o planach sprzedaży wytwórni Universal Music Group, którą zakupić miała firma Apple, jak na razie się nie potwierdziły. Zarówno przedstawiciele UMG jak i Apple zdementowali spekulacje prasowe o ofercie Apple. Nie ma jednak dementi samego faktu prowadzenia negocjacji na ten temet. Z wypowiedzi przedstawicieli Vivendi Universal wynika, że wytwórnia UMG najprawdopodobniej będzie jednak sprzedana w dalszym terminie. Warto też dodać, że polityka informacyjna Apple jest od lat taka sama, i że firma ta nigdy nie ujawnia z wyprzedzeniem swych planów.

Poza tym kilka dni temu firma Apple uruchomiła swój nowy, płatny serwis muzyczny iTunes, gdzie można ściągnąć około 200.000 utworów. Jak na razie iTunes jest oferowany tylko dla użytkowników komputerów Macintosh. Pliki są zapisane w formacie AAC.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl