Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PROA-SYSTEMS - kolumny Görlich AMJ Special Edition (22.04.2003)

Do sprzedaży wchodzą nowe, ciekawe kolumny sygnowane przez znaną wokalistkę Annę Marię Jopek. Zestawy Proa-systems Görlich AMJ Special Edition zostały przygotowane przez Arkadiusza Pruszczyńskiego z firmy Professional Audio Systems. Charakterystyczną cechą tej konstrukcji jest wykorzystanie głośników firmy Görlich. Ich membrana ma kanapkową konstrukcję i bardzo małą masę. Zwrotnica zbudowana jest na komponentach Mundorf. Dodatkowe informacje znajdą też Państwo na witrynie www.annamariajopek.pl.

Obudowy są wykonane ręcznie, z kompozycji drzewa olchowego i MDF. Obudowy głośników wysokotonowych, płyty stabilizujące pod głośnik średnio-niskotonowy oraz kolce zostały wykonane z niemagnetycznej stali nierdzewnej. Wszystkie elementy polerowane są ręcznie. Każda z kolumn posiada emblemat ze stali na wzór podpisu AMJ, certyfikat z numerem seryjnym i podpisem artystki. Dodatkowo do kolumn dołączona jest płyta "Upojenie". Kolumny dostarczane są do klienta w drewnianych skrzyniach.

Kolumny dostępne są w dwóch wersjach, tylko na zamówienie. Producent udziela na nie 10 lat gwarancji. Wersja Görlich AMJ edition kosztuje 18.000 zł. Z kolei Görlich AMJ Special Edition ma cenę 22.000 zł i jest to model wykonany na wzór kolumn, które posiada Anna Maria Jopek w swoim domowym studiu. Pierwsza wersja wyposażona jest w tańszy głośnik wysokotonowy i gorszą zwrotnicę.

[zdjęcie kolumny Görlich AMJ Special Edition w skrzyni - 99 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl