Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - przedwzmacniacz Tri-Vista kWP (22.04.2003)

Brytyjska firma Musical Fidelity opublikowała informację o przedwzmacniaczu Tri-Vista kWP, który ma być partnerem dla wzmacniacza mocy Tri-Vista kW. Tak jak końcówka mocy, również ma i on być wyprodukowany w limitowanej serii 75 egzemplarzy. Sprzedaż wzmacniacza ma się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu, a cena na rynku brytyjskim wynosi 7.500 funtów.

Nowo opracowany układ z niewielkim sprzężeniem zwrotnym ma bardzo niskie zniekształcenia. Zasilacz jest umieszczony w osobnej obudowie aby zredukować oddziaływanie magnetyczne. Wejścia mają bardzo dużą odporność na przesterowanie - 40dB powyżej nominalnej czułości. Bardzo niska jest impedancja wyjściowa wzmacnaicza - wynosi ona zaledwie 0,1 oma. Konstrukcja jest typu dual mono - każdy z kanałów ma osobną płytkę, osobny zasialcz z osobnym transformatorem. Co więcej płytki poszczególnych kanałów są dodatkowo izolowane w osobnych pudełkach z mu-meatalu. kWP ma też wejście gramofonowe (MM i MC).
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl