Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTEL - odtwarzacz DVD RDV-1060 oraz przedwzmacniacz/procesor RSP-1098 (6.03.2003)

Na przełomie maja/czerwca w ofercie Rotela na rynek europejski mają się pojawić dwa nowe urządzenia dla entuzjastów kina domowego i hi-fi. RDV-1060 to odtwarzacz DVD-V/DVD-A odtwarzający płyty formatów DVD-A, DVD-V, CD, CD-R, CD-RW, CD-V, również z plikami MP3. Konwersję cyfrowo analogową wykonują układy Cirrus Logic/Crystal o rozdzielczości 24-bity/192kHz. W stopniach wyjściowych pracują wzmacniacze operacyjne Analog Devices.

Z kolei RSP-1098 to najnowszy przedwzmacniacz/procesor. Został on wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD. Do dekodowania sygnałów formatów takich jak Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic II, DTS ES, DTS 96/24 oraz DTS Neo:6 wykorzystywany jest 32-bitowy układ Cirrus Logic CS49400. CS49400 pozwala też na obróbkę własnego trybu Rotela nazywanego Extra Surround (7.1 kanałów). Możliwa jest też obsługa HDCD i MP3.

Na razie znane są tylko sugerowane ceny na rynku amerykańskim i wynoszą one odpowiednio: 998 USD za RDV-1060 oraz 2.999 USD za RSP-1098.

[zdjęcie RDV-1060 - 20 kB]
[zdjęcie RSP-1098 - 38 kB]
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl