Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HOVLAND MUSIC CAP - w dystrybucji Akkus (22.01.2003)

W dystrybucji firmy Akkus pojawiły się kondensatory Hovland MusiCap. Są to amerykańskie kondensatory foliowe. W ofercie Hovlanda są kondensatory przeznaczone do układów elektronicznych, a także modele przeznaczone do zwrotnic. Kondensatory są w 100% testowane, mają bardzo niskie parametry DA, DF ESR, standardowo mają tolerancję 5%, a za dopłatą można zamówić pary dobrane z dokładnością do 1%. W kondensatorach Hovland MusicCap stosowane są oddzielne warstwy folii polipropylenowej oraz folii przewodzącej (typ KP-SN), grube wyprowadzenia miedziane 16AWG w kondensatorach głośnikowych oraz 22AWG izolowane teflonem o izolacyjności 1000V. Wyprowadzenia są w całości pokryte srebrem. Srebrne są też połączenie okładzin z wyprowadzeniami. Bardzo duże naprężenie folii przy nawijaniu powoduje, że kondensator jest bardzo zwarty, co zabezpiecza przed mikrofonowaniem.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl