Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VIA - kontroler do płyt głównych obsługujący audio wysokiej jakości (17.12.2002)

Tajwański producent podzespołów komputerowych - w pierwszej kolejności chipsetów do płyt głównych - rozwija możliwości swych produktów w zakresie obsługi sygnału audio. Już wcześniej VIA wprowadziła do oferty kontroler audio Envy24 obsługujący sygnał o rozdzielczości 24 bity i częstotliwości próbkowania 96kHz, z 20-kanałowym, 36-bitowym, cyfrowym mikserem. Układ ten przeznaczony był na rynek profesjonalny. Teraz do oferty wchodzi uproszczony układ Envy24PT obsługujący 8 kanałów. Envy24PT może obsługiwać Dolby Digital EX oraz DTS ES. Układ ten jest przeznaczony do niedrogich kart dźwiękowych oraz do torów audio bezpośrednio na płytach głównych. Ma być on stosowany między innymi w lampowych płytach AOpen i VPSD z serii AX4B-533Tube, a także na płytach głównych serii VIA P4PB ENVY.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl