Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LINN - system muzyczny Kivor Index (2.12.2002)

W ubiegłym miesiącu Linn opublikował informacje o nowym systemie Kivor Index. Jest to urządzenie oparte na twardym dysku, z możliwością pracy w systemach wielopokojowych (do ośmiu stref) opartych bądź to na sprzęcie Linn'a bądź na sprzęcie innych producentów. Kivor Index osiągalny jest w dwóch konfiguracjach, co daje możliwość zapisu 250 lub 500 godzin muzyki na twardym dysku. Przy zastosowaniu kompresji można ten czas wydłużyć dziesięciokrotnie. Główne cechy tego urządzenia to łatwość połączenia z wielopokojowym systemem Linn Knekt, 8 wyjść sygnału audio, oprogramowanie Linn Rekursiv do obsługi zapisanej muzyki, kompatybilność ze zdalnym sterowaniem Linn'a oraz ekranami dotykowymi innych firm.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl