Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

UNIVERSAL - poszerzenie internetowej dystrybucji (2.12.2002)

W swoim komunikacie prasowym z 20 listopada największa wytwórnia płytowa Universal Music Group ogłosiła wprowadzenie do oferty internetowej 43 tysięcy utworów. Użytkownicy mogą ściągnąć i nagrać albumy w cenie 9,99 dolara lub pojedyncze utwory po 99 centów. Utwory audio do zakupu i do celów przeglądowych osiągalne są w formatach Liquid Audio oraz Windows Media. Do dystrybucji wykorzystana jest technologia firmy Liquid Audio. Pliki można nagrywać na płyty CD oraz kopiować do urządzeń wyposażonych w systemy zabezpieczeń przed kopiowaniem.

Osiągalne sa utwory takich wykonawców jak Ashanti, Diana Krall, Eminem, Jay-Z, Nelly, Shaggy, Shania Twain, Sheryl Crow oraz U2. Kompletną listę witryn, z pomocą których można ściągnąć muzykę z oferty Universalu znajdą Państwo pod adresem: www.umusic.com/newformats/dmd/. Jeszcze przed ukazaniem się nowego albumu w Internecie udostępniony został singiel Mariah Carey "Through the Rain".
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl