Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CYRUS - nowe wzmacniacze Cyrus 8 i Cyrus 6 (14.11.2002)

Cyrus 8 to najnowszy i według określenia samego producenta, najlepszy w historii firmy wzmacniacz zintegrowany. Głównym celem konstruktorów było uzyskanie wyższej jakości brzmienia niż w znanym i uznanym modelu Cyrus 7. Nowa konstrukcja ma większą moc, mocniejszy zasilacz. Wejściowy stopień końcówki mocy zaopatrzono w stabilizowany zasilacz. Nowy jest też układ śledzenia temperatury oraz układy zasilania dla sekcji przedwzmacniacza.

Wraz z modelem Cyrus 8 pojawia się też Cyrus 6, tańsza wersja oparta na tej samej konstrukcji. "Szóstka" nie ma możliwości podłączenia PSX-R i zasilacza tak mocnego jak droższy model. Cyrus 6 może być jednak fabrycznie przebudowany i w ten sposób stać się Cyrusem 8. Orientacyjne ceny w Wielkiej Brytanii to odpowiednio 800 i 600 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl