Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - wieloformatowe odtwarzacze DVD/SACD (7.10.2002)

DVP-NS705V oraz DVP-NS905V to dwa nowe wieloformatowe odtwarzacze DVD/SACD firmy Sony. Będą dostępne na polskim rynku od października 2002 roku. Rekomendowana cena detaliczna wyniesie odpowiednio: 2499 zł (DVP-NS905V) oraz 1699 zł (DVP-NS705V). Urządzenia te dają możliwość odtwarzania płyt DVD-Video, DVD-RW (zarówno tryb video, jak i VR z wyjątkiem dysków nagranych w systemie CPRM), DVD-R, DVD+RW, DVD+R, jak również płyt CD, CD-R, CD-RW, Video CD oraz Super Audio CD (zarówno w wersji stereofonicznej, jak i wielokanałowej). Inną ważną cechą jest możliwość odtwarzania nagrań dźwiękowych MP3 z dysków Data CD. Oba modele wyposażone są w funkcję przeglądarki, która pozwala na łatwe i szybkie przeglądanie zawartości dysku i wybór plików w postaci graficznej (Graphical User Interface) na ekranie telewizora.

DVP-NS905V ma rozwiązania takie jak: sztywne chassis, płyta czołowa z aluminium, transformator R-Core oraz wydzielona drukowana płytka bloku audio. Produkt oferowany jest zarówno w czarnej, jak i srebrnej obudowie. Model ten należy do linii Sony Quality Standard (QS).
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl