Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REAL TRAPS - nowe ustroje akustyczne (7.10.2002)

RealTraps to nowo powstała firma zajmująca się produkcją ustrojów akustycznych. Ustroje RealTraps - zasadniczo zaprojektowane do użytku studyjnego - nadają się też do domowych systemów audio. Membranowy absorber basowy ma szerokie pasmo pochłaniania dźwięku. Ustawione pod kątem ścianki przednie dodatkowo spełniają też funkcję rozpraszaczy. Do tłumienia średnich i wysokich częstotliwości służy drugi ustrój oparty na wacie szklanej. Ustroje produkowane są w dwóch wysokościach. Modele LB7 i HB7 mają dwie stopy szerokości i 7,5 stóp wysokości, absorbują bas aż do 20 Hz. Modele LB6 i HB6 mają po 6 stóp wysokości i działają do 24 Hz. Głębokość ustrojów RealTraps nie przekracza sześciu cali. Więcej informacji można znaleźć na witrynie producenta: www.realtraps.com.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl