Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DATA PLAY - format w tarapatach (7.10.2002)

Firma DataPlay zawiesiła swą działalność. DataPlay opracowała miniaturowe dyski optyczne o takiej samej nazwie jak samo przedsiębiorstwo. Dyski te - o pojemności 500MB - miały według zamierzeń pomysłodawców służyć w pierwszj kolejności do wydawania muzyki. Od kilku miesięcy pojawiały się zapowiedzi o wydaniu na płytach DataPlay tytułów z repertuaru czołowych gwiazd pop. Przyczyną zawieszenia działalności firmy jest brak środków finansowych na dalszą działalność. Do tej pory w DataPlay zainwestowano 120 milionów dolarów, a na kontynuację działalności potrzeba dalszych 40-50 milionów. Pierwszymi produktami formatu DataPlay były: odtwarzacz iRiver i czyste dyski do zapisu produkowane przez Imation.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl