Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nagrywarka RCD-W3, amplituner AVD-S10 (2.09.2002)

Od października na naszym rynku osiągalna ma być nowa nagrywarka Sony, model RCD-W3 w cenie detalicznej 1.699 zł. Urządzenie zawiera dwa osobne napędy, jeden CD oraz drugi CD-R/RW. Szczególną cechą urządzenia jest przegrywanie z czterokrotną prędkością. Aby zapewnić wysoką jakość dźwięku zastosowano 24-bitowe przetworniki zarówno do konwersji AC jak i CA. Płytę CD mozna przegrać w czasie poniżej 20 minut naciskając tylko jeden przycisk.

AVD-S10 to zintegrowany amplituner DVD-Video/SACD. Odtwarza on płyty DVD-Video, wielokanałowe płyty SACD, płyty CD-R/RW. Tuner z RDS ma pamięć 30 zaprogramowanych stacji. Cyfrowy wzmacniacz ma moc 5x50W. Urządzenie jest już w sprzedaży, a zalecana cena detaliczna to 3.199 zł.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl