Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MERIDIAN - odtwarzacz DVD-Audio i inne nowości (25.08.2002)

Lato jest dla firmy Meridian (UK) okresem sporych zmian w ofercie. Pojawił się już oczekiwany od pewnego czasu odtwarzacz DVD-Audio oznaczony symbolem 598. Wykorzystuje on profesjonalny napęd DVD-ROM, układy DSP, buforowanie danych cyfrowych odczytywanych z płyty dla redukcji jittera. Odtwarzacz sam dekoduje ścieżki dźwiękowe filmów. Jest kompatybilny z formatami DVD-A, DVD-V, CD, Video CD, MP3, CD-R, CD-RW.
Procesor surround 568.2 to nowa wersja urządzenia znanego już wcześniej. Wyposażono go w silniejsze układy DSP, bardzo dokładne, 48-bitowe przetwarzanie sygnału i opcjonalne wielokanałowe wejście cyfrowe.
562V.3 to nowa wersja multimedialnego kontrolera, który oferuje przełączanie sygnałów audio i video, konwersję CA i AC i szereg innych funkcji.

Jak chodzi o serię 800 to kilka miesięcy wcześniej wprowadzono urządzenia mark 3. Obecnie udostępniona jest usługa unowocześnienia starszych wersji 800 i 861 do postaci mark 3. Operację unowocześnienia wykonuje się w fabryce Meridiana. Pojawiły się też nowe karty do serii 800. VE10 to dodatkowe wyjście Video do modelu 800. VS50 to przełącznik Component Video dla trzech wejść do modelu 861. ID25 dodaje do 861 cztery dodatkowe wejścia optyczne.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl