Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

LECTOR - odtwarzacz SACD z lampowym wyjściem (22.08.2002)

Włoska firma Docet-Lector w tym miesiącu wprowadziła do oferty odtwarzacz SCD-2. Według informacji producenta jest to pierwszy na świecie odtwarzacz SACD z lampowym stopniem wyjściowym. Urządzenie nie odtwarza płyt DVD, tylko CD, SACD i CDR, ma dwukanałowe wyjście analogowe (zrównoważone i niezrównowazone) oraz koncentryczne i optyczne wyjście cyfrowe. Stopień wyjściowy pracuje w klasie A (lampy 2 x ECC88 / 6922), a zasilacze poszczególnych bloków urządzenia są rozdzielone, w sumie na 8 sekcji. Zastosowano ręcznie robione kondensatory polipropylenowe w stopniu wyjściowym oraz kondensatory elektrolityczne Elna dedykowane do audio. Wyposażenie obejmuje wzmacniacz słuchawkowy oraz zdalną regulację głośności.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl