Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - komponenty Tri-Vista (20.08.2002)

Na swą dwudziestą rocznicę firma Musical Fidelity przygotowała bardzo oryginalne produkty. Wykorzystane w nich są trivistory, rzadko spotykane, miniaturowe lampy opracowane do zastosowań militarnych. Żywotność trivistorow jest szacowana na ponad 100,000 godzin pracy. Poza tym Musical Fidelity zachowa zapas lamp jako części zamiennych do każdego wyprodukowanego egzemplarza. Wszystkie komponenty serii Tri-Vista będą produkowane w limitowanych seriach: 500 wzmacniaczy zintegrowanych, 800 odtwarzaczy SACD, oraz po 300 przedwzmacniaczy i wzmacniaczy mocy.

Pierwszym urządzeniem serii jest wzmacniacz zintegrowany Tri-Vista 300. Transformatory w urządzeniu tym są umieszczone w osobnej obudowie. Wzmacniacz wykorzystuje konstrukcje podwójnego mono z osobnymi płytkami, radiatorami, transformatorami i zasilaczami dla obydwu kanałów. Moc wyjściowa osiąga 340W, a maksymalny prąd 40 amperów. Stopień mocy i stopnie sterujące mają osobne zasilacze. Zalecana cena detaliczna w Wielkej Brytanii wynosi 3,995 funtów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl