Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ABYSS - wokółuszne, otwarte słuchawki przenośne Diana DZ (10.07.2024)

Do sprzedaży w Polsce weszły zaawansowane słuchawki Abyss Diana DZ. Są one dostępne w kilku wersjach wykończenia, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 18.995 zł (dystrybucja MIP).

Diana DZ to planarne, wokółuszne słuchawki o konstrukcji otwartej. Ze względu na swoją umiarkowaną masę są one określane jako przenośne. Słuchawki wykorzystują najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie przetworniki z oznaczeniem DZ o wielkości 63 mm i impedancji 50 omów. Przetworniki zaprojektowano specjalnie do tego modelu.

Aluminiowa rama słuchawek jest frezowana na CNC, a jej kształt służy zarówno uzyskaniu mocnej konstrukcji jak również dopasowaniu właściwości akustycznych do przetworników.

Do wyboru są różne wersja wykończenia, takie jak Violet Abalone, Gold Forged czy Damascus Forged. Można też wybrać wegańską wersję poduszek wykonanych z materiałów nie pochodzących od zwierząt. Wersja ta według danych producenta daje też nieco łagodniejsze brzmienie wysokich tonów. Ponadto dostępne są także poduszki wentylowane zmieniające charakterystykę basu, co daje dodatkowe możliwości dostosowania brzmienia do indywidualnych gustów.

Ze słuchawkami dostarczany jest najwyższej klasy przewód siostrzanej marki JPS Labs. Do wyboru są wersje z wtykami 3.5 mm, 6,3mm, XLR-4 lub 4.4 mm. Dodatkowo w zestawie jest też wysokiej jakości usztywnione etui.

Dane techniczne słuchawek Abyss Diana DZ:

[zdjęcie słuchawek Abyss Diana DZ]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl