Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - douszne słuchawki bezprzewodowe JBL Live Flex 3 (8.07.2024)

Do sprzedaży w Polsce weszły douszne słuchawki JBL Live Flex 3. Są one dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 849 zł (dystrybucja Suport).

Live Flex 3 to jedyny model douszny w ramach nowej serii JBL Live 3. Są to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z funkcją redukcji hałasu oraz etui Smart Charging Case. Wodoodporność klasy IP54 pozwala na użytkowanie słuchawek w czasie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Zastosowano dynamiczne przetworniki o średnicy 12mm i impedancji 13Ω. Akumulatory słuchawek dają do 10 godzin odtwarzania z wyłączonym ANC, a w etui można zgromadzić energię na kolejne 40 godzin. Funkcja szybkiego ładowania na kablu ładującym USB-C w 10 minut daje kolejne cztery godziny odtwarzania. Czas pełnego ładowania wynosi 2 godziny. Etui można ładować bezprzewodowo. Etui ładujące ma pętlę do przymocowania smyczy.

Etui Smart Charging Case pozwala na sterowania bez aplikacji i jest wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 1,45 cala. Wyświetlacz zapewnia pełną kontrolę nad dźwiękiem na dowolnym urządzeniu - laptopie, telewizorze, smartfonie lub tablecie - bez konieczności uzyskiwania dostępu do aplikacji JBL na smartfonie. Można w ten sposób ustawić głośność korektora, sterować muzyką, odbierać połączenia telefoniczne, czy wyświetlać wiadomości. Można też dostosować wygaszacz ekranu za pomocą ulubionych zdjęć.

Technologia redukcji hałasu True Adaptive Noise Cancelling z niestandardowym sterowaniem pozwala na wybór całkowitego wyciszenia lub dostosowanie ilości dźwięków otoczenia, które decydujemy się wpuścić. Funkcja wykorzystuje zespół czterech mikrofonów wykrywającym hałas i automatycznie dostosowuje się do otoczenia w czasie rzeczywistym. Automatyczna kompensacja w aplikacji JBL Headphones dostosowuje i optymalizuje poziom adaptacyjnej redukcji hałasu do warunków otoczenia i kanału słuchowego.

Połączenie wielopunktowe upraszcza przełączanie z jednego urządzenia Bluetooth na inne. Dostępne są funkcje Google Finder i Audio Switch. W przypadku zagubienia słuchawek, usługa Google Finder pomoże je odnaleźć za pomocą sieci ponad trzech milionów urządzeń z Androidem. Dzięki funkcji Google Audio Switch słuchawki płynnie przełączają się z jednego urządzenia Bluetooth z systemem Android na inne.

Bezpłatna aplikacja JBL Headphones umożliwia dostosowanie adaptacyjnej redukcji hałasu do kształtu uszu, ustawienie kontroli dźwięku otoczenia, tworzenie listy odtwarzania Relax. Można także wybrać preferowanego asystenta głosowego, zmienić sposób zachowania słuchawek poprzez personalizację gestów lub dostosować wyjście dźwięku do audio lub wideo. Technologia Personi-Fi 3.0 dostosowuje dźwięk do osobistego profilu słuchowego dzięki interaktywnym narzędziom, które wykorzystują informacje o użytkowniku i jego preferencjach do uzyskania takiej krzywej dźwięku, jaka najbardziej mu odpowiada.

Przy połączeniach telefonicznych za pomocą sześciu mikrofonów realizowane jest formowanie wiązki redukujące zakłócenia powodowane przez wiatr i hałas. Korektor głosu i optymalizator poziomu głosu zapewniają kontrolę nad tym, jak słyszy się rozmówców.

Dane techniczne słuchawek JBL Live Flex 3:

[zdjęcie słuchawek JBL Live Flex 3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl