Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MCINTOSH - odbiornik/nadajnik Bluetooth MB25 (25.06.2024)

Na początek sierpnia 2024 planowane jest rozpoczęcie sprzedaży odbiornika/nadajnika Bluetooth McIntosh MB25. Cena została ustalona na 3.250 złotych (dystrybucja HiFi Club).

MB25 ma dwa tryby pracy, może być odbiornikiem lub nadajnikiem sygnału Bluetooth. Do wyboru trybu służy przełącznik na tylnej ściance. W trybie odbiornika nad przyciskiem parowania będzie świecić niebieska dioda LED, w trybie nadajnika będzie ona świecić na zielono. Nie ma możliwości jednoczesnego korzystania z transmisji i odbioru Bluetooth. MB25 wykorzystuje technologię Bluetooth klasy 1 i ma zewnętrzną antenę, co pozwala na osiągnięcie w korzystnych warunkach zasięgu 45,7m. Wykorzystując technologię Bluetooth 5.0, MB25 obsługuje kodeki o wysokiej jakości, takie jak Advanced Audio Coding (AAC) oraz Qualcomm aptX HD.

MB25 to następca MB20, zachowując wszystkie funkcje poprzednika wprowadza jednocześnie ulepszenia podwyższające komfort użytkowania. Nowością jest podświetlany przedni szklany panel, na którym wyświetlane są parametry sygnału audio i typy połączeń. Dodano funkcję Power Control (1 wejście, 1 wyjście wyzwalacza), dzięki czemu można włączać i wyłączać MB25 razem z resztą systemu.

Jako odbiornik Bluetooth MB25 może przekazać sygnał na analogowe wyjście symetryczne i niesymetryczne, a także na cyfrowe wyjście koncentryczne i optyczne. W trybie tym wykorzystywany jest 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy.

Taki sam jest zestaw wejść (symetryczne, niestymetryczne, koncentryczne, optyczne), który można wykorzystać przy pracy w trybie nadajnika Bluetooth. Na potrzeby tego trybu pracuje wysokiej klasy przetwornik analogowo-cyfrowy.

Obudowa jest wykonana z aluminium. Zewnętrzny zasilacz jest przystosowany do montażu na ścianie i ma adaptery zapewniające globalną kompatybilność.

Dane techniczne MB25:

[zdjęcie odbiornika/nadajnika Bluetooth McIntosh MB25]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl