Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PIONEER - nowości do kina domowego (20.08.2002)

Pioneer w okresie wakacyjnym poszerza swoją ofertę kina domowego o kolejne modele odtwarzaczy DVD, zestawów głośnikowych i nowe systemy kina domowego.
Nowy odtwarzacz DV-454, jest kolejnym z serii "Slim Line". Odtwarzacz ma wysokość 5,5 cm, przetwornik cyfrowo-analogowy audio ma rozdzielczość 192 kHz/24 bity i obsługuje formaty Dolby Digital, DTS, MPEG Audio, Linear PCM i Virtual Dolby Digital. Ponadto dysponuje trybem dźwięku Tru Surround. Urządzenie wyposażono w gniazda Euro Scart, S-video, audio, video, cyfrowe wejście koncentryczne i optyczne. Odtwarzacz odczytuje płyty DVD, VCD, CD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW oraz format MP3.
Następnym z odtwarzaczy DVD jest model DV-U7. Jest to nietypowe urządzenie, ze względu na swoje wymiary i kształt. Obudowa jest wąska w porównaniu z typowym odtwarzaczem. Możliwości urządzenia są prawie takie same jak dla DV-454, brak jedynie cyfrowego wyjścia koncentrycznego. Nowe w ofercie są również zestawy głośnikowe: S-V310-QL, S-V230-QL/-W, S-V50A, S-V32-W/-QL oraz S-V40.

Pioneer wprowadził już do oferty kina domowego pierwsze urządzenia z linii 2002/2003. W ofercie dostępne są trzy najnowsze modele amplitunerów: VSX-D511, VSX-D711S oraz najwyższy z nowości, VSX-D811S. Pierwszy z nich dysponuje mocą 5x80W, wejściem 5.1 kanałowym, trzema cyfrowymi wejściami, jednym wyjściem optycznym. Obsługuje formaty Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic i Dolby Pro Logic II.
VSX-D711S z kolei oferuje moc 5x100W i dysponuje dekoderami jak wyżej. W modelu VSX-D711S mamy ponadto do dyspozycji tryby "Expanded", "Drama" czy też np. "Action" których nasilenie można regulować. Ponadto wyposażono go w duże terminale do przewodów głośnikowych.
VSX-D811S oferuje oprócz funkcji w/w modeli, możliwość rozbudowy systemu do trybu 7.1 kanałowego. Wzmacniacz dysponuje mocą 6x100W oraz pięcioma cyfrowymi wejściami, jednym wyjściem dwoma wejściami komponentowymi video i jednym wyjściem optycznym. Dzięki dekoderom obsługuje formaty Dolby Digital, Dolby Digital EX, DTS, DTS-ES Discrete, Dolby Prologic, Dolby Pro Logic II oraz DTS-Neo:6.

Obok amplitunerów do oferty wprowadzono również najniższe modele odtwarzaczy DVD. Odtwarzacz DV-350, jest całkowicie nową konstrukcją. Urządzenie jest "formatu" Slim, tzn. jego wysokość to 55mm. Odczytuje płyty DVD-Video, VCD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW oraz format MP3.
Do powyższego odtwarzacza dedykowany jest nowy amplituner VSX-C100 o zbliżonej wysokości (około 65mm). VSX-C100 dysponuje mocą 5x30W oraz wbudowanymi dekoderami Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II. Użytkownik ma do dyspozycji 4 wejścia cyfrowe w tym jedno na panelu przednim. Na tylnej ściance znajdują się 4 wejścia analogowe wejścia AV (jedno na przednim panelu), jedno wyjście AV i dwa wyjścia Video oraz wyjściem subwoofer pre-out i wyjściem na pięć kanałów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl