Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - zamknięte, wokółuszne słuchawki HD 620S (17.05.2024)

Sennheiser zaprezentował najnowszy model serii HD 600, zamknięte, wokółuszne słuchawki HD 620S. Będą one dostępne w sprzedaży od 6 czerwca w katalogowej cenie 1.499 zł (dystrybucja Aplauz Audio).

W HD 620S pracują specjalnie dostrojone przetworniki dynamiczne o rozmiarze 42 mm. Są one produkowane w najnowocześniejszej fabryce przetworników marki Sennheiser w Tullamore, w Irlandii. Przetworniki są ustawione pod kątem, a ich cewka drgająca jest wykonanana z aluminium i charakteryzuje się niską masą.

Słuchawki mają impedancję 150Ω, skuteczność 110dB/1Vrms, pasmo przenoszenia 6Hz-30kHz oraz poziom zniekształceń 0,05% (dla 1kHz, 90dB SPL).

Zastosowano sprawdzoną konstrukcję zapewniającą długotrwały komfort noszenia. Stalowa płyta zamykająca przetwornik jest skutecznym izolatorem, który chroni przed zakłóceniami sygnału. Producent podkreśla, że słuchawki są budowane z myślą o trwałości, czego przykładem jest wzmocniony metalem pałąk jak również obudowy nauszników. Dołączony woreczek do przechowywania chroni przed kurzem i zapewnia dużo miejsca na odłączany kabel.

Kabel o długości 1,8 m zakończony jest wtyczką stereo 3,5 mm, w zestawie jest także nakręcany adapter na jack 6,3 mm. W późniejszym okresie dostępny będzie opcjonalny, symetryczny kabel 4,4 mm. HD 620S mają taką samą konstrukcję jednostronnego kabla typu przekręć i zablokuj jak inne słuchawki Sennheisera, co daje użytkownikowi dużo możliwości wyboru akcesoriów wśród zamienników, w tym kable o różnych długościach czy ze zintegrowanym mikrofonem.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD620S]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser HD620S - przekrój]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl