Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PIONEER - słuchawki dla DJ'ów i nie tylko (12.08.2002)

Firma Pioneer opracowała nowe dynamiczne, zamknięte słuchawki HDJ 1000. Adresowane są one przede wszystkim do profesjonalnych DJ'ów, ale firma poleca je także dla muzyków studyjnych, inżynierów dźwięku oraz audiofilów. Nowe przetworniki zastosowane w tym modelu mają maksymalną moc wejściową 3,500 mW. Dzięki temu najlepsza jakość brzmienia jest zachowana nawet przy maksymalnym natężeniu dźwięku dochodzącym do 107 dB. Kompaktowa konstrukcja muszli oraz materiał, z którego zostały one wykonane, zapewniają skuteczne wytłumienie dźwięku dochodzącego z zewnątrz. Lekka konstrukcja (masa 270 g) z wbudowanymi specjalnymi mechanizmami pozwala na dowolne ułożenie słuchawek, które dopasowują się prawie automatycznie do użytkownika. Ze względu na profesjonalne aplikacje zadbano o wytrzymałość. Konstrukcja jest składana, muszle wykonane są ze specjalnego materiału odpornego na wilgoć, a kabel zamocowany jest na śrubach. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 5 do 30,000 Hz, a impedancja wynosi 40 omów.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl