Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - douszne słuchawki Accentum True Wireless (9.05.2024)

Firma Sennheiser zaprezentowała kolejny model z rodziny Accentum. Są to przenośne, bezprzewodowe słuchawki Accentum True Wireless. Oficjalny start sprzedaży jest zaplanowany na 21 maja 2024, a w niektórych sklepach słuchawki będzie można nabyć w przedsprzedaży. Słuchawki są dostępne w czarnej lub białej wersji kolorystycznej w katalogowej cenie 879 zł (dystrybucja Aplauz).

Accentum True Wireless wykorzystują opatentowane, 7-milimetrowe dynamiczne przetworniki True Response. Przetworniki o bardzo niskim poziomie zniekształceń są produkowane w fabryce Sennheiser w Tullamore, gdzie powstają też przetworniki do innych modeli audiofilskich Accentum i Momentum.

Opracowana została zupełnie nowa konstrukcja, oparta na unikalnym podejściu do ergonomii słuchawek dousznych. We współpracy z firmą Sonova (producent aparatów słuchowych) przeanalizowano tysiące modeli uszu, aby uzyskać idealną równowagę pomiędzy stabilnością i komfortem. Rezultatem współpracy jest innowacyjny kształt słuchawek. W zestawie znajdują się cztery rozmiary wkładek dousznych, które zapewniają dokładne uszczelnienie, co poprawia charakterystykę niskich częstotliwości i daje skuteczną, hybrydową redukcję szumów.

Słuchawki mają zestaw mikrofonów z funkcją kształtowania wiązki. Na wyposażeniu jest aktywna redukcja hałasu ANC. Hybrydowe tryby ANC i Transparency ułatwiają zarządzanie zakłóceniami, umożliwiając użytkownikom słuchanie otoczenia na żądanie za pomocą paneli dotykowych na słuchawkach lub dzięki bezpłatnej aplikacji Sennheiser Smart Control. W aplikacji użytkownik może zarówno wybrać stopień przezroczystości, jak i dostosować dźwięk za pomocą 5-pasmowego korektora i narzędzia Sound Check, czyli kreatora presetów z przewodnikiem, który można przesłać do chmury, aby uzyskać do niego dostęp na wszystkich urządzeniach z systemem iOS lub Android. Obsługiwane przez użytkownika dotykowe panele sterujące umożliwiają zarządzanie multimediami, połączeniami telefonicznymi i asystentami głosowymi.

Accentum True Wireless wykorzystują Bluetooth 5.3. Obsługiwane są Bluetooth LE Audio i Auracast. Oprócz kodeków SBC i AAC słuchawki są też przystosowane do pracy z kodekami aptX i LC3.

Na jednym ładowaniu słuchawki mogą pracować do 8 godzin, a łącznie z energią magazynowaną w etui można wydłużyć ten czas do 28 godzin. Ładowanie można wykonać poprzez złącze USB-C lub bezprzewodowo poprzez Qi. Etui magazynuje energię na ponad 2 dodatkowe ładowania słuchawek i obsługuje szybkie 10-minutowe ładowanie przez USB, zapewniając do 1 godziny odtwarzania. W zestawie znajduje się kabel USB-A na USB-C.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Accentum True Wireless]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl