Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONOS - nowa wersja aplikacji mobilnej i webowej (8.05.2024)

Firma Sonos zaprezentowała nową wersję swojej aplikacji. Obsłuży ona wszystkie dotychczasowe produkty Sonos i jest dostępna na całym świecie od 7 maja 2024 roku. Użytkownicy mogą pobrać aktualizację aplikacji mobilnej S2, a także korzystać z nowej wersji webowej za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dystrybucję Sonos w Polsce prowadzi Horn Distribution.

Aplikacja została przeprojektowana z pomocą nowoczesnej platformy oprogramowania. Celem było zwiększenie szybkości działania, poprawa wrażeń użytkownika oraz łatwiejsze wprowadzanie innowacji.

Słuchacze mogą teraz zarządzać playlistami, stacjami radiowymi czy albumami z ponad 100 serwisów strumieniowych z poziomu jednej spersonalizowanej strony głównej. Nowa strona główna umożliwia szybszy dostęp do przycisków sterowania systemem Sonos za pomocą przesunięcia palcem po ekranie w górę, co eliminuje konieczność przechodzenia między kartami.

Nowa aplikacja umożliwia tworzenie spersonalizowanej strony głównej, która odzwierciedla sposób słuchania użytkownika. Ma funkcję przypinania ulubionych treści i serwisów, przesuwania ich, możliwość edytowania lub organizowania według własnych preferencji.

Dostępne jest wyszukiwanie we wszystkich bibliotekach strumieniowych. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie artystów, utworów, podcastów lub audiobooków we wszystkich preferowanych aplikacjach strumieniowych jednocześnie, korzystając z paska wyszukiwania, który jest zawsze dostępny na stronie głównej.

Udoskonalono sterowanie systemem. Wystarczy przesunąć palcem w górę od dołu strony głównej, aby sterować całym systemem i wyświetlić wizualny podgląd treści aktualnie odtwarzanych na każdym urządzeniu, szybko zgrupować głośniki i wybrać poziom głośności z dowolnego miejsca w aplikacji.

Nowa aplikacja webowa, dostępna z każdej nowoczesnej przeglądarki internetowej, daje słuchaczom taką samą możliwość sterowania systemem, co aplikacja mobilna. Aplikacja webowa zastąpi dotychczasowy pulpit nawigacyjny Sonos i jest dostępna wraz z nową wersją aplikacji mobilnej 7 maja 2024 r.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl