Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDNOTE - CD-10, odtwarzacz płyt kompaktowych (27.03.2024)

Firma Goldnote poinformowała o swoim nowym odtwarzaczu płyt kompaktowych CD-10. W najbliższych tygodniach urządzenie ma wejść do sprzedaży w Polsce. Odtwarzacz ma trzy wersje kolorystyczne, czarną, złotą i srebrną. Cena będzie wynosić 8.880 zł, niezależnie od koloru (dystrybucja Audio World).

Odtwarzacz CD-10 uzupełnia serię 10 Series. Do sterowania można wykorzystać dotykowy ekran, gałkę na frontowym panelu i pilota zdalnego sterowania. Wyjścia analogowe są zarówno w postaci symetrycznej XLR jak i niesymetrycznej RCA. Opócz tego są do dyspozycji zarówno wejścia jak i wyjścia cyfrowe (koncentryczne i optyczne), a więc CD-10 może też spełnić rolę transportu lub rolę konwertera cyfrowo-analogowego. W celu optymalizacji jakości można opcjonalnie wykorzystać zewnętrzny zasilacz PSU-10 EVO.

Mechnizm optyczny pochodzi z austriackiej firmy Stream Unlimited i jest on opracowany specjalnie do wysokiej klasy sprzętu audio. Odczytywane są standardowe płyty CD (Red Book) nagrane na nośnikach CD, CD-R i CD-RW.

Konwersję cyfrowo-analogową wykonuje japoński układ AK4493 pochodzący z firmy AKM. Jest on preferowany przez Goldnote ze względu na swe osiągi i dopasowanie do reszty elektroniki Goldnote. Na wyposażeniu jest cyfrowa regulacja głośności, którą można wyłączyć.

Dane techniczne CD-10:

[zdjęcie odtwarzacza Goldnote CD-10]
[zdjęcie odtwarzacza Goldnote CD-10 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl