Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ARYLIC - BP50, przetwornik cyfrowo-analogowy z przedwzmacniaczem i Bluetooth (20.03.2024)

Do sprzedaży w Polsce wszedł przetwornik cyfrowo-analogowy z przedwzmacniaczem i obsługą Bluetooth, Arylic BP50. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 549 złotych (MIP).

BP50 jest urządzeniem o bogatych możliwościach funkcjonalnych. Zainstalowano liniowe wejście RCA, gramofonowe wejście RCA, optyczne wejście cyfrowe, wejście HDMI ARC ze wsparciem CEC (możliwość sterowania głośnością telewizora), wejście USB-C do pracy w trybie USB-DAC, port USB-A do podłączenia nośników z plikami.

Arylic BP50 wspiera przesyłanie audio poprzez Bluetooth 5.2, z obsługą kodeków aptX-HD, aptX-LL, aptX-Adaptive oraz AAC. Można zarówno nadawać jak i odbierać sygnał przez Bluetooth. BP50 może obsłużyć dwie pary podłączonych przez Bluetooth słuchawek bezprzewodowych równocześnie i można transmitować do nich sygnał zarówno z wejść analogowych jak i cyfrowych.

BP50 ma w pełni funkcjonalny przedwzmacniacz. Oprócz wspomnianego nadawania Bluetooth, do dyspozycji jest wyjście liniowe, cyfrowe wyjście koncentryczne, cyfrowe wyjście optyczne i wyjście na subwoofer.

Do konwersji cyfrowo-analogowej zastosowano układ ESS Technology ES9023. Do obsługi Bluetooth zastosowano układ Qualcomm QCC3040. Współpracuje on z antenami o dużym zysku energetycznym, a realny zasięg wynosi do 10 metrów od urządzenia. Ponadto zapewniono niskie opóźnienie, co jest istotne przy oglądaniu filmów.

W zestawie dołączony jest pilot zdalnego sterowania i zewnętrzny zasilacz 12V/1A. Dzięki dedykowanej aplikacji GO CONTROL można kontrolować wszystkie funkcje z poziomu telefonu lub tabletu. Dla użytkowników, którzy chcą dostosować brzmienie do swoich preferencji producent dostarcza oprogramowanie ACPWorkbench, które oferuje kontrolę nad wbudowanym w BP50 korektorem.

Wymiary BP50 to 185 * 50 * 155 mm, a masa urządzenia wynosi 750g.

[zdjęcie przetwornika cyfrowo-analogowego/przedwzmacniacza Arylic BP50]
[zdjęcie przetwornika cyfrowo-analogowego/przedwzmacniacza Arylic BP50 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl