Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - zintegrowany system muzyczny L42ms Classic (15.03.2024)

Do oferty marki JBL dodano zintegrowany system muzyczny L42ms Classic. Jego zalecana cena detaliczna wynosi 4.299 złotych (dystrybucja Suport).

W systemie zastosowano dwa 4-calowe (100 mm) głośniki niskotonowe z białą membraną Pure Pulp i dwa 0,75-calowe (20 mm) wysokotonowe z aluminiowymi kopułkami. Głośniki są zamontowane na ściankach ustawionych skośnie. Głośniki wysokotonowe współpracują z płytkimi falowodami.

Obudowa L42 MS Classic wyposażona jest w zakrzywioną maskownicę, wykonaną z czarnej pianki, charakterystyczną dla tego producenta JBL Quadrex. Klasyczne wykończenie wykorzystuje prawdziwy fornir. Dostepne są dwie wersje: BlackWalnut lub Natural Walnut.

Na wyposażeniu są dwa zestawy analogowych wejść stereo (jedno wejście RCA i jedno wejście 3,5 mm) oraz jedno HDMI-ARC do podłączenia do telewizora. L42 MS Classic może też odtwarzać strumieniowane treści poprzez przewodowe (Ethernet) lub bezprzewodowe (WiFi) połączenie sieciowe za pośrednictwem Spotify Connect, Apple Airplay2 i Google Chromecast lub łączyć się z urządzeniem bezpośrednio przez Bluetooth 4.2.

Wszystkie sygnały audio są kierowane przez procesor DSP, gdzie zawartość jest przetwarzana i wysyłana do głośników za pośrednictwem czterokanałowego wzmacniacza prccującego w klasie D i dostarczającego moc 75W RMS do każdego głośnika niskotonowego i 25W RMS do każdego przetwornika wysokotonowego.

Zainstalowanio funkcję automatycznego wykrywania subwoofera z automatycznym włączaniem filtra górnoprzepustowego 80 Hz. Jeśli system jest zainstalowany blisko ściany można obniżyć poziom niskich tonów o 3dB.

Do sterowania można wykorzystać panel dotykowy na górze obudowy, dołączonego pilota Bluetooth, jedną z wielu aplikacji muzycznych lub dedykowaną aplikację JBL Premium Audio App. Możliwości obejmują też współpracę ze SmartThings oraz Roon Ready.

Dane techniczne JBL L42ms Classic:

[zdjęcie systemu audio JBL L42ms Classic]
[zdjęcie systemu audio JBL L42ms Classic - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl