Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CLASSE - przedwzmacniacz Delta PRE Mk II z wieloma wejściami i obsługą Heos (13.03.2024)

Do sprzedaży wchodzi przedwzmacniacz Delta PRE Mk II marki Classe. Jego cena detaliczna wynosi 52.999 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

Delta PRE Mk II bazuje na sprawdzonej platformie swojego poprzednika. Nowe i gruntownie zmodernizowane są sekcje cyfrowe. Użytkownicy poprzedniej wersji przedwzmacniacza mogą zaktualizować swoje egzemplarze do wersji Mk II za 8.999 złotych. Zestaw modernizacyjny może zostać zamontowany przez certyfikowane centra serwisowe Classe na całym świecie.

Najbardziej znaczącym dodatkiem do nowego PRE Mk II jest implementacja HEOS, platformy strumieniownia i multiroom, wykorzystywanej również przez komponenty Denon i Marantz. Dzięki temu Delta PRE Mk II może strumieniować muzykę z Amazon Music, TIDAL HiFi Plus, Spotify, Deezer, Pandora i wielu innych serwisów. Zapewniono też kompatybilność z DLNA i Roon Ready.

Przedwzmacniacz ma dwa wyjścia stereofoniczne (Main, AUX), każde w dwóch postaciach, niesymetrycznej RCA oraz symetrycznej XLR. Pojedyncze wyjście na subwoofer też jest w obu postaciach, czyli XLR i RCA. Na przedniej ściance jest też wyjście słuchawkowe.

Dla sygnałów analogowych zainstalowano dwa wejścia liniowe XLR, dwa wejścia liniowe RCA oraz wejście gramofonowe RCA kompatybilne z wkładkami MM/MC.

Bardziej rozbudowany jest zestaw wejść cyfrowych. Dostępne są 3 wejścia koncentryczne RCA, 3 wejścia optyczne, jedno wejście AES/EBU XLR. Gniazda USB-A na panelu przednim i USB-B na panelu tylnym mogą być używane do podłączenia lokalnych źródeł muzyki. Do połączenia z siecią służy port Ethernet. Zapewniono kompatybilność z AirPlay 2 i Spotify Connect. Użytkownicy telewizorów mogą dokupić opcjonalny, kompatybilny z 4K moduł HDMI z 4 wejściami i jednym wyjściem.

Do konwersji cyfrowo-analogowej zastosowano podwójne układy AKM AK4497EQ (32-bity/384kHz) działające w trybie Differential Mono.

Delta PRE Mk II obsługuje wszystkie popularne formaty audiofilskie, w tym WAV, AIFF, ALAC, FLAC, DSD, a także MQA. Sygnały PCM są odtwarzane w rozdzielczości do 384 kHz/32bitów, DSD do DSD 512, a także wspomniane MQA.

Na wyposażeniu jest regulacja barwy oraz pięciopasmowy korektor parametryczny, obie funkcje działają w domenie cyfrowej. Przedwzmanciacz ma też wejścia i wyjścia wyzwalaczy oraz możliwość współpracy z systemami automatyki.

[zdjęcie przedwzmacniacza Classe Delta PRE Mk II]
[zdjęcie przedwzmacniacza Classe Delta PRE Mk II - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl