Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NUPRIME - wzmacniacz Omnia A300SE z funkcjami strumieniowymi (6.02.2024)

Do sprzedaży wszedł wzmacniacz zintegrowany NuPrime Omnia A300SE. Jest on objęty 24-miesięczną gwarancją, a cena wynosi 8.499 złotych (dystrybucja Rafko).

Omnia A300SE w stosunku do poprzednika A300 otrzymała dodatkową funkcję AirPlay 2 i zmianę koloru obudowy na klasyczny czarny.

Omnia A300SE wykorzystuje kompaktowy wzmacniacz klasy D ze zintegrowaną konstrukcją sprzężenia zwrotnego i korekcją błędów dla uzyskania niskiego poziomu szumów i zniekształceń. Wyjście wzmacniacza mocy ma do wyboru dwa ustawienia (4R, 8R), dla głośników o różnej impedancji.

Na wyposażeniu jest pojedyncze wejście analogowe RCA, a także kilka wejść cyfrowych. Do dyspozycji jest wejście koncentryczne, optyczne, HDMI I2S oraz USB-B. Z siecią można się połączyć przewodowo (RJ45 Ethernet) lub bezprzewodowo (WiFi) i korzystać ze strumieniowania, w tym DLNA, Tidal i Spotify Connect. Dodatkowo jest możliwość odtwarzania muzyki poprzez Bluetooth 5.0 obsługujący kodek aptX HD, a także Airplay2. Bezpłatna aplikacja Omnia Receiver dla systemów iOS i Android umożliwia korzystanie z usługi strumieniowania.

Oprócz terminali głośnikowych jest też wyjście z przedwzmacniacza i dwa wyjścia słuchawkowe (3.5mm mini jack, 6.3mm duży jack). Wykorzystany w Omnia A300SE układ Cirrus Logic CS43131 łączy w sobie przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Czynności obliczniowe wykonuje procesor ARM Cortex-A53.

Na wyposażniu jest wbudowany korektor oparty o cyfrowe przetwarzanie sygnału. Producent przygotował kilka trybów korektora: Flat, Loudness 1, Loudness 2, Loudness 3, Rock, Jazz, Pop, Classic.

Do wzmacniacza dołączany jest pilot zdalnego sterowania. Wyposażenie uzupełnia wyjście wyzwalacza.

Dane techniczne Omnia A300SE:

[zdjęcie wzmacniacza NuPrime Omnia A300SE]
[zdjęcie wzmacniacza NuPrime Omnia A300SE - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl