Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONOS - 8-calowy głośnik sufitowy (30.01.2024)

Sonos zaprezentował 8-calowy głośnik sufitowy 8" In-Ceiling Speaker. Został on opracowany we współparcy z Sonance. Od 26 marca 2024 ma on być dostępny w Stanach Zjednoczonych, a w innych krajach w kwietniu. Cenę na rynku polskim ustalono na 4.799 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Nowy 8-calowy głośnik dołącza do linii produktów Sonos Architectural. Jest on przeznaczony do montażu bezpośrednio w ścianie lub na suficie. Jego specyfikacja sprawia, że nadaje się on zarówno do zastosowań domowych, jak również do przestrzeni publicznych, np. do lokali usługowo-handlowych.

Głośnik jest systemem dwudrożnym. Przetwornik niskotonowy o długim skoku jest większy niż w poprzenim modelu 6-calowym. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie basu schodzącego do częstotliwości 32 Hz. Przetwornik wysokotonowy mierzy 30 mm. Zastosowano maskownicę znaną z wersji 6-calowej, dzięki czemu oba te produkty są spójne wizualnie. Głośniki dostępne są w kolorze białym. Stalowa maskownica może być przemalowana na kolor wybrany przez kupującego.

Podobnie jak wszystkie głośniki Sonos Architectural, 8" In-Ceiling Speaker sparowany z Sonos Amp będzie korzystał z ekosystemu Sonos, w tym specjalnej aplikacji, która jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi serwisami strumieniowymi. Zapewnia ona dodatkowo sterowanie Apple AirPlay 2, aktualizacje oprogramowania oraz możliwości dodawania dodatkowych głośników i komponentów Sonos do obecnego zestawu.

Dzięki Sonos Amp, 8-calowe głośniki korzystają również z możliwości dostrojenia Trueplay. Uwzględnia ono rozmiar, zabudowę i umeblowanie pomieszczenia, w którym głośniki są zainstalowane i automatycznie dostosowuje korektor dźwięku w celu uzyskania optymalnego brzmienia.

[zdjęcie głośnika sufitowego Sonos 8" In-Ceiling Speaker]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl