Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - AVC-X6800H, wielokanałowy wzmacniacz audio-wideo (29.01.2024)

Denon poinformował o wprowadzeniu na rynek wielokanałowego, sieciowego wzmacniacza audio-wideo AVC-X6800H. Został on zaprojektowany i jest produkowany w Japonii. Oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i srebrnej, w cenie 15.499 złotych (dystrybucja Horn Distribution).

AVC-X6800H to wzmacniacz 11,4-kanałowy. Obsługuje on Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced, a także Auro 3D. Upmixer Dolby surround, DTS Neural:X i Auro-Matic optymalizują starsze treści. AVC-X6800H został wyposażony w wyjścia przedwzmacniacza, z przetwarzaniem do 13.4 kanałów.

Wbudowana technologia HEOS pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z różnych bezpłatnych i płatnych serwisów strumieniowych. Można udostępniać treści do urządzeń HEOS (jak głośniki Denon Home) znajdujących sie w innych pomieszczeniach.

Wzmacniacz mocy o monolitycznej konstrukcji zapewnia moc do 205 W na kanał. Na wyposażeniu są liczne wejścia cyfrowe i analogowe, w tym także wejście gramofonowe MM.

Wideo 8K jest obsługiwane przez wszystkie siedem wejść HDMI i dwa z trzech wyjść. Obsługiwane są też HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ i Dynamic HDR pass-through.

Wzmacniacz ma na wyposażeniu funkcje pozwalające dostosować dźwięk do pomieszczenia odsłuchowego. Wbudowany jest pakiet funkcji korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32. Poza tym za opłatą dostępna jest opcjonalna aktualizacja Dirac Live i Dirac Live Bass Control.

Wymiary SWG to 434 * 167 * 389 mm, a masa wynosi 15,6 kg.

[zdjęcie wzmacniacza audio-wideo Denon AVC-X6800H]
[zdjęcie wzmacniacza audio-wideo Denon AVC-X6800H - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl