Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - bezprzewodowe słuchawki douszne Wave Buds (29.01.2024)

Do sprzedaży weszły w pełni bezprzewodowe słuchawki dokanałowe JBL Wave Buds. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 289 zł (dystrybucja Suport).

Wave Buds są odporne na zachlapanie i kurz, same słuchawki mają klasę ochrony IPX54, a etui ładujące klasę IPX2. Według materiałów producenta ergonomiczna konstrukcja słuchawek zapewnia wysoką wygodę, a konstrukcja wkładki uszczelnia uszy, blokując hałasy z zewnątrz i wzmacniając brzmienie basu.

Zastosowano przetwornik dynamiczny o rozmiarze 8mm. Jest on wyposażony w technologię JBL Deep Bass Sound. Do transmisji sygnału wykorzystywany jest Bluetooth w wersji 5.2.

Same słuchawki mają baterie pozwalające na pracę do 8 godzin odsłuchu (lub 4,5 godziny rozmowy), a etui ładujące może zmagazynować energię na dalsze 24 godziny pracy. Szybkie ładowanie pozwala w ciągu 10 minut dostarczyć energię na 2 godziny pracy.

W słuchawkach zastosowano technologię Smart Ambient aby użytkownik mógł dopasować tryb pracy do chwilowych potrzeb. Funkcja TalkThru pozwala natychmiast słyszeć siebie i osoby wokół bez wyjmowania słuchawek z uszu. Funkcja Ambient Aware pozwala odtwarzać muzykę z jednoczesnym zachowaniem świadomości otoczenia. Gdy prowadzi się rozmowy stereo w trybie głośnomówiącym, funkcja VoiceAware pozwala zrównoważyć to, jak wiele własnego głosu słyszy się podczas rozmowy z innymi.

Kompatybilność z aplikacją JBL pozwala na personalizację odsłuchu, można zmienić rodzaj dźwięku.

Dane techniczne JBL Wave Buds:

[zdjęcie słuchawek JBL Wave Buds]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl