Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON, MARANTZ - nowa wersja aplikacji Heos (15.12.2023)

Firma Masimo Consumer Audio, do której należą między innymi Denon i Marantz, ogłosiła aktualizację aplikacji Heos. Wprowadzono zarówno nowe możliwości funkcjonalne jak i zmodernizowany interfesjs.

Heos jest obsługiwany przez szeroką gamę głośników i soundbarów, a także amplitunerów i wzmacniaczy sieciowych Denon i Marantz. Liczbę urządzeń, które można podłączyć, została zwiększona do 64.

W ramach modernizacji interfejsu zmieniono ekran główny. Dzięki nowej karcie Teraz odtwarzane u dołu ekranu, można śledzić aktualnie odtwarzaną muzykę z dowolnego miejsca w aplikacji. Ekran główny w nowej wersji służy jako spersonalizowane centrum muzyczne i oferuje natychmiastowy dostęp do ostatnio odtwarzanych utworów, ulubionej muzyki i preferowanych treści usług muzycznych. Można tworzyć własne listy odtwarzania Heos, mieszać multmedia z różnych platorm strumieniowych.

Funkcja Universal Music Search pozwala wyszukiwać muzykę, przeszukując jednocześnie wszystkie platformy strumieniowe i osobiste biblioteki.

Udoskonalenia dotyczą też dostępności urządzenia, bezprzewodowej technologii surround, zwiększonego bezpieczeństwa logowania, nieprzerwanego odtwarzania, usprawnionych elementów sterujących w aplikacji, synchronizacji dźwięku i płynnego przesyłania wiadomości w aplikacji.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl