Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - gramofon Spinner BT z wyjściem analogowym i nadajnikiem Bluetooth (6.12.2023)

W ofercie marki JBL poajwił się nowy gramofon Spinner BT, który ma na wyposażniu możliwość transmisji Bluetooth. Gramofon jest już dostępny w sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna wynosi 1.899 zł (dystrybucja Suport).

Spinner BT ma analogowe wyjście w postaci pary gniazd RCA oraz wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM. Wyjście może pracować w dwóch trybach, wykorzystując wbudowany przedwzmacniacz, lub też z pominięciem wbudowanego przedwzmacniacza, korzystając z zewnętrznego przedwzmacniacza gramofonowego. Oprócz tego wbudowany nadajnik Bluetooth umożliwia przesyłanie sygnału audio bezprzewodowo do odbiorników takich jak przenośne głośniki, soundbary czy słuchawki z Bluetooth. Dla zapewnienia wysokiej jakości zaimplementowano obsługę kodeka aptX HD.

Obsługiwane są prędkości 33 oraz 45 obrotów na minutę. Zastosowano napęd paskowy z silnikiem prądu stałego oraz talerz z odlewanego aluminium. Optyczny czujnik pod spodem talerza służy zapewnieniu prawidłowej prędkości obrotowej.

Aluminiowe ramię ma zdejmowaną główkę, regulowaną przeciwwagę i regulowany Anti-skate. Jako wyposażenie fabryczne instalowana jest wkładka typu MM Audio Technica AT3600L (wymienna igła Audio Technica ATN3600L).

Plintę wykonano z MDF wykończonego na czarno. Nóżki gramofonu są tłumione, aby zredukować niepożądane wibracje. Gramofon korzysta ze znajdującego się w zestawie zewnętrznego zasilacza.

Dane techniczne JBL Spinner BT:

[zdjęcie gramofonu JBL Spinner BT]
[zdjęcie gramofonu JBL Spinner BT - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl