Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AB-TECH - kable cyfrowe i akcesoria w dystrybucji Audio Atelier (7.11.2023)

Firma Audio Atelier wprowadziła na polski rynek produkty marki AB-Tech kierowanej przez Alexandra Bladeliusa.

Zainteresowania Alexandra Bladeliusa tematyką audio i muzyką rozwinęły się dzięki wychowaniu w domu słynnego projektanta Mike'a Bladeliusa. Współpraca z ojcem dała też doświadczenie, które zostało wykorzystane do opracowania własnych produktów wprowadzonych na rynek pod marką AB-Tech. Oferta firmy liczy aktualnie trzy produkty.

REN Ethernet Isolator to izolujący kabel Ethernet z filtrem. Zarówno sygnał jak i masa są izolowane galwanicznie. Umieszczony w obudowie z niemagnetycznego aluminium izolator jest zatopiony w materiale tłumiącym wibracje. Konektory zaprojektowano specjalnie do wymagających połączeń Ethernet, mają one solidną, odlewaną obudowę i wysokojakościowe zatrzaski. Sam przewód klasy cat 8 został zaprojektowany z myślą o redukcji zakłóceń, do zastosowań medycznych i militarnych. Ma on folię aluminium PETP wokół każdej skręconej pary miedzianych przewodników. Wszystkie cztery pary znajdują się w materiale termoplastycznym i są otoczone redukującą szumy koszulką. Cena za długości 0,5-2m (0,5 - 1,0 - 1,5 - 2,0m) wynosi 1.100 Euro. Cena za długości 2,5-4m (2,5 - 3,0 - 3,5 - 4,0m) wynosi 1.400 Euro.

KLAR USB Isolator to kabel izolujący USB. Wykonuje on filtrowanie, regenerację i zapewnia izolację galwaniczną (sygnał, zasilanie i masa). Umieszczony w obudowie z niemagnetycznego aluminium izolator jest zatopiony w materiale tłumiącym wibracje. Konektory są złocone. Zastosowano przewody o dużej średnicy z cynowanej miedzi, jedna skręcona para dla sygnału i dwa osobne przewody dla zasilania. Do ekranowania służy mylar pokryty aluminium oraz plecionka z cynowanej miedzi. Przewody znajdują się w materiale termoplastycznym i są otoczone redukującą szumy koszulką. Cena za długości 0,5-2m (0,5 - 1,0 - 1,5 - 2,0m) wynosi 1.250Euro.

FRID Power Cleaner to urządzenie, które ma za zadanie pochłaniać zakłócenia z sieci zasilającej bez redukcji mocy dostępnej dla urządzeń systemu audio. Prąd zasilający nie płynie przez Frid, który wchodzi w interakcję tylko z sygnałami zakłóceń i tłumi je za pomocą wbudowanego filtra. Zastosowano złocone konektory i aluminiową obudowę. Kiedy użytkowany jest pojedynczy Frid należy go podłączyć jak najbliżej systemu audio. Kiedy stosuje się więcej egzemplarzy można je podłączać w pobliżu źródeł zakłóceń jak na przykład lodówka. Cena Frid wynosi 790 Euro.

[zdjęcie kabla ethernetowego AB-Tech Ren Ethernet Isolator]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl